Podręczniki do klasy pierwszej

19 sierpnia, 2020

JĘZYK POLSKI
M. Chmiel, A. Cisowska, J. Kościerzyńska, H. Kusy, A. Wróblewska „Ponad słowami. Podręcznik do j. polskiego dla LO i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony” cz.1 i cz.2. Wyd.Nowa Era.

ANGIELSKI
M.Rosińska, L.Evans Password Reset – poziom do ustalenia we wrześniu.

NIEMIECKI
Welttour Deutsch, Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników – poziom do ustalenia we wrześniu.

HISZPAŃSKI
Podręcznik  AULA INTERNACIONAL 1 NE. Aula Internacional 1 (2015, szkoły ponadgimnazjalne) składa się z 2 komponentów: Podręcznik + CD mp3. Autorzy: Jaime Corpas, Eva Garcia, Agustin Garmendia, Wydawnictwo: Difusion, ISBN: 9788377159538, Rok wydania: 2015
Zeszyt ćwiczeń + CD mp3  , ISBN: 9788377159767

HISTORIA
POZNAĆ PRZESZŁOŚĆ. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy, M. Pawlak, A. Szweda, Nowa Era 2019

ZROZUMIEĆ PRZESZŁOŚĆ, Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony, R. Kulesza, K. Kowalewski, Nowa Era 2019

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Zakres podstawowy, W CENTRUM UWAGI.
Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy, A. Janicki, J. Kięczkowska, M. Menz, Nowa Era 2019,1034/1/2019

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
ŻYJĘ I DZIAŁAM BEZPIECZNIE, Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum, J. Słoma, Nowa Era 2019.

MATEMATYKA
Wojciech Babiński, Lech Hańko, Karolina Wej, MATeMAtyka 1, Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy, Nowa Era 2019.
Jerzy Janowicz, Marcin Wesołowski, MATeMAtyka 1, Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy, Nowa Era 2019.
Dorota Ponczek, Karolina Wej,  Karty pracy ucznia 1. Zakres podstawowy, Nowa Era 2019.

Wojciech Babiński, Lech Hańko, Karolina Wej, MATeMAtyka 1, Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, Nowa Era 2019.
Jerzy Janowicz, Marcin Wesołowski, MATeMAtyka 1, Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, Nowa Era 2019.
Dorota Ponczek, Karolina Wej, Maturalne karty pracy zestawy zadań do każdego tematu dla liceum i technikum 1. Zakres podstawowy i rozszerzony, Nowa Era 2019.

FIZYKA
Fizyka 1 zakres podstawowy- Ludwik Lehman, Witold Polesiuk, Grzegorz F. Wojewoda, wydawnictwo WSiP.
Podręcznik: Fizyka 1 zakres rozszerzony – Maria Fiałkowska, Barbara Sagnowska, Jadwiga Salach, wydawnictwo WSiP.
Zbiór zadań: Fizyka 1 zakres rozszerzony – Agnieszka Bożek, Katarzyna Nessing, Jadwiga Salach, wydawnictwo WSiP.

BIOLOGIA
Biologia na czasie 1- zakres podstawowy–Autorzy: Anna Helmin, Jolanta Holeczek- wyd. Nowa Era.
Biologia na czasie 1- zakres rozszerzony–Autorzy: Marek Guzik, Ryszard Kozik, Renata Matuszewska- wyd. Nowa Era.

CHEMIA
To jest chemia 1, Chemia ogólna i nieorganiczna, zakres podstawowy; Romuald Hassa, Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod, Nowa Era.
To jest chemia 1, Chemia ogólna i nieorganiczna, zakres rozszerzony; Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska, Nowa Era.
Maturalne Karty Pracy z kartami laboratoryjnymi dla liceum ogólnokształcącego i technikum 1 Zakres rozszerzony Nowa Era.
Zbiór zadań z chemii, zakres rozszerzony Pazdro.

GEOGRAFIA
Oblicza geografii 1, Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy, Roman Malarz, Marek Więckowski, Nowa Era
Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy, Katarzyna Maciążek, Nowa Era

Oblicza geografii 1, R. MALARZ, M. WIĘCKOWSKI, P. KROH. Zakres rozszerzony oraz Maturalne karty pracy autorów Burczyk, Violetta Feliniak, Bogusława Marczewska, Sebastian Ropel, Józef Soja.

FILOZOFIA

Spotkania z filozofią, Podręcznik do filozofii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy, Monika Bokiniec, Sylwester Zielka, Nowa Era.

INFORMATYKA, RELIGIA
program realizowany bez podręcznika

Podręczniki do klas drugich i trzecich.Rozpoczęcie roku szkolnego.
maj 2024