Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

28 listopada, 2022

Kochani Licealiści,
wielkimi krokami zbliża się przepiękny czas Bożego Narodzenia.Do Was adresujemy Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Świąteczny teledysk z życzeniami”.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas nad przygotowaniem teledysku i życzeń klasowych będzie okazją do spotkań, twórczych pomysłów i dobrej zabawy.
Drodzy Maturzyści,wiemy,że macie bardzo dużo zajęć i różnych obowiązków, ale bez Waszego udziału będzie po prostu smutno. Mamy nadzieję, że dacie radę znaleźć czas.Jeśli nie, to zrozumiemy.Jednak liczymy także na Was.
Regulamin:
1. W konkursie biorą klasy od 1 do 4 LO.
2. Uczniowie nagrywają teledysk do wybranej przez siebie kolędy,pastorałki lub piosenki świątecznej w języku polskim lub języku angielskim. Redagują życzenia świąteczne,mogą one mieć formę, np.poetycką-wiersz.
3 .Czas trwania teledysku nie powinien być krótszy niż 2 min oraz nie dłuższy niż 5 min.
4. Akompaniament jest przygotowany we własnym zakresie( instrumenty lub podkład muzyczny). Wykluczony jest lip dub, playback.
5. Ocenie podlegają :jakość śpiewu, instrumentacja,zachowanie sceniczne,choreografia,strój, rekwizyty, scenografia.Uczestników konkursu obowiązuje strój tematyczny,nawiązujący do Świąt Bożego Narodzenia.
6. Termin przekazywania teledysków i życzeń do pani Agnieszki Sochy upływa 19 grudnia do godz.12.
7. Prezentacja teledysków przed jury i publicznością LO 21 grudnia.
8. Dla trzech najlepszych zespołów klasowych przewidziane są nagrody, także nagroda publiczności.

Zachęcamy do udziału i czekamy na Wasze teledyski i życzenia 🙂

Wolontariat dobrze działaSzkoły zaangażowana w nauczanie języka niemieckiego