Zakończenie roku szkolnego maturzystów

29 kwietnia, 2016

„I tak się trudno rozstać…” – ta myśl przyszła nam do głowy podczas dzisiejszej uroczystości ukończenia Katolika przez 23 maturzystów. Niektórzy z nich spędzili w Naszej szkole nie tylko trzy ostatnie lata w KLO, wcześniej chodzili też do Naszego Gimnazjum. To naprawdę imponujący czas!
I chyba były to piękne lata, skoro dziś, żegnając się w imieniu maturzystów ze Szkołą, Natalka Bagniewska i Marcin Mostowy wymieniali: ciepłą atmosferę, życzliwość nauczycieli, niezapomniane wycieczki i … kanapy w holu Katolika.
Mszę świętą w intencji Abiturientów (!) koncelebrowali: Ksiądz Dyrektor – Tomasz Wojciechowski oraz Ksiądz Dyrektor Senior – Tadeusz Bednarek, gdyż obaj czuwali nad dzisiejszymi bohaterami dnia przez ostatnie lata.
Po przekazaniu sztandaru Szkoły w godne ręce drugoklasistów wychowawczyni – Joanna Marlicka wraz z Dyrektorem wręczyli  świadectwa i nagrody za wyniki w nauce (najwyższe „średnie” uzyskały: Nina Jędrzejczak i Wanesa Olszewska), zaangażowanie w życie klasy, Szkoły, a także za życzliwość i uśmiech.
Podziękowania za współpracę otrzymali także Rodzice naszych uczniów, to przecież dzięki ich wysiłkowi i zaufaniu, jakim nas obdarzyli, mieliśmy przyjemność spędzić ze sobą  lata
w Katoliku.
Dzisiejsza uroczystość była naprawdę wzruszająca. Naszym Maturzystom życzymy połamania piór podczas egzaminów. Na pewno pójdzie Wam doskonale, fenomenalnie, rewelacyjnie! Jesteście przecież najlepsi!!!

Filmowa relacja z Olimpiady Piotrowej przed ŚDMMatur czas…