III edycja Francuskiej Akademii Młodego Inżyniera

26 maja, 2019

Drodzy Uczniowie!
Rozpoczyna się wkrótce III edycja Francuskiej Akademii Młodego Inżyniera na Politechnice Łódzkiej.
Zapraszamy uczniów chętnych do przygody z językiem francuskim, kreatywnością, działaniem i poznaniem nowych ludzi do uczestnictwa w III edycji. Poniżej pokrótce kryteria i zasady przyjęć do Akademii:
a) Język francuski min po 1 roku nauki w szkole
b) Zaangażowanie
c) Kreatywność
d) Motywacja
e) Otwartość na wyzwania
Przypominamy również, że jeśli dana placówka to Zespół Szkół, to każda ze szkół wchodzących w skład takiej placówki może wytypować po 3 kandydatów.

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z KANDYDATEM
Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się w tygodniu 24, w dniach 10-12 czerwca . Dokładny harmonogram rozmów prześlę Państwu po otrzymaniu zgłoszeń uczniów czyli po 31 maja.
Jak co roku wszyscy kandydaci proszeni są o przygotowanie na rozmowy, plakat w formacie A0 zrobiony w dowolnej technice na temat : “ Przedstaw najciekawsze wg ciebie osiągnięcie Francuzów w dowolnej dziedzinie”.
Rozmowa kwalifikacyjna będzie się składać z 2 części :
– prezentacji plakatu i uzasadnieniu wyboru jego tematu
– krótkiej rozmowy z kandydatem, w tym również kilka słów po francusku J
Czas trwania rozmowy– około 10 minut

Chętnych zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury do p. prof. Mirosławy Stańczyk.

Mamy awans!Myślę więc czytam – kącik z książkami