Nasz uczeń klas 7 Karol Kalmanowicz zajął 3 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Prezesa MMKT - Łęczyca , .
W poniedziałek obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień., .
W piątek wieczorem w skromnym, trzyosobowym składzie nauczyciele wybrali się na rajd. Trasa podobna do tej sprzed tygodnia. Dolina rzeki Sokołówki zwiedzona, Las Harcerski zaliczony, schron przy…
Dla klasy 7 zaczął się super weekend , bo nocowaniem w szkole
Z radością informujemy, że uczeń klasy 8b Piotr Jamroziak przeszedł do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
Nasi uczniowie na zajęciach karate prowadzonych przez naszą absolwentkę, wielokrotną Mistrzynię Świata w Karate Tradycyjnym, Marię Deptę.
Dzisiaj Święto Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę. Wspólnym apelem i występem artystycznym uczciliśmy ten ważny dzień. Wielkie podziękowania dla wszystkich oglądających występ, za…
Pierwszy wieczorny rajd pieszy mamy za sobą. Zebrała się spora grupa osób. Przyszło 11 uczniów, 3 nauczycieli i 1 rodzic. W sumie przeszliśmy 14 km.
Na zajęciach świetlicowych w tym tygodniu uczniowie upamiętniali Dzień odzysaknia niepodległości. , ,
8 listopada obchodzony jest Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Każda klasa 1-3SP wylosowała kolor swojego stoiska, na którym znajdowała się zdrowa żywność w tym właśnie odcieniu., .
Przyjazna atmosfera dla nauki Twojego dziecka. Uczymy właściwych umiejętność, aby przygotować uczniów na przyszłość.
Zobaczcie jak piękna jest nasza szkoła!