Strefa rodzica

  • Konsultacje z nauczycielami

    Od 1 października 2019
    • Imię i nazwisko nauczyciela
      Konsultacje
    • Monika Brzezińska - j. polski
      Konsultacje - czwartek godz. 7.15 sala 35
      Koło scrabblowe wtorek godz. 8.00
    • Dorota Brzeska-Łasek - pastyka
    • Małgorzata Dąbrowska - j.angielski
      Konsultacje - poniedziałek godz. 7.10 sala 26
    • Joanna Dyniak - j.angielski
      Konsultacje - piątek godz. 7.10 sala 26
    • Adam Grudziński - informatyka
      Konsultacje - czwartek godz. 16:30 sala 211
    • Magdalena Formejster - historia
    • Bożenna Gorąca - fizyka
      Konsultacje - piątek godz. 7:10 - 7:55
    • Sylwia Kościuk - j. niemiecki
      Konsultacje - wtorek godz. 15.35 czytelnia i piątek godz. 13.50 sala 26
    • Iwona Jóźwiak - biologia
      Konsultacje - wtorek godz. 7.10
    • Andrzej Olczyk - fizyka
      Konsultacje - wtorek godz. 13.50 i czwartek godz. 15.35
    • Magdalena Kępa-Jakubiec - j.niemiecki
      Konsultacje - czwartek godz. 7.10 sala 30
      Zajęcia wyrównawcze - piątek godz. 7.10 sala 30
    • Agnieszka Kędzierska -matematyka, informatyka
      Matematyka dla klasy 6a - piątek o godz. 7.10
    • Joanna Pomykalska - j.polski
      Konsultacje - czwartek godz. 14.45 sala 37
    • Ewa Kajak - podstawy przedsiębiorczości
      Konsultacje - wtorek godz. 7:30 - 8:00
    • Aleksandra Kuna - j.angielski
      Uczniowie, którzy chcą zaliczyć zaległy materiał lub poprawić sprawdzian proszeni są o indywidualne umówienie się na spotkanie.
    • Sylwia Kościuk - j.niemiecki
      Konsultacje - środa godz. 13.50 czytelnia i piątek godz. 14.45 sala 205
    • Agata Majchrzak - chemia
      Konsultacje - poniedziałek godz 7.10
    • Joanna Marlicka - j.polski
      Konsultacje - środa godz. 14:45 – 15:30, piątek 7.10. sala 204
    • Agnieszka Polak - j.francuski
    • Danuta Rokicka-Walczak - j.angielski
      Konsultacje - czwartek godz. 14.45 - 15.30, piątek godz. 13.50-14.35
    • Agnieszka Rymarz - matematyka
      Konsultacje - wtorek godz. 7.10 sala 40
    • Mariola Santy - geografia
      Konsultacje - środa godz.14:45 - 16:20
    • Jolanta Schilling - matematyka
      Konsultacje - czwartek 8 godz. 14.45 sala 205.
      Zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych - poniedziałek godz 7 10 sala 205.
    • ks. Łukasz Leśniewski - religia
      Spotkania formacyjne - piątek godz. 18.30- 20.30 sala muzyczna
    • Dorota Smolarek-Dąbrowska - muzyka
    • Agnieszka Socha - j.polski
      Konsultacje - piątek godz.14.45
    • Mirosława Stańczyk - j.francuski
      Konsultacje - poniedziałek godz. 14.45 - 15.30, sala 38
      Koło j. francuskiego - wtorek godz. 15.35 - 16.20, sala 38
    • Elżbieta Boczek - edukacja dla bezpieczeństwa
      pierwszy wtorek miesiąca o godz. 7.15 w sali 36
    • Beata Wojciechowska - matematyka
    • Ewa Ziołańska - j.angielski
      Konsultacje - czwartek godz. 7.10 sala 27 (proszę o wcześniejsze zgłaszanie swojej obecności)
    • Alicja Żmudzka - j.niemiecki
      Konsultacje - wtorek godz. 15.30 - 16.15
    • Adriana Tellez Garcia - j.hiszpański
      Konsultacje - środa godz. 15:35 sala 37
    • Nauczyciele wychowania fizycznego
      Wtorek:
      Siatkówka 14.45-15.30 Michał Stępniewski
      Siatkówka 15.30-16.15 Michał Krymarys
      Piątek:
      Siatkówka 12.45-13.30 Michał Krymarys
      Gimnastyka korekcyjna 12.45-13.30 Aleksandra Dziubałtowska
  • Pliki do pobrania

    Numer Konta
    Szkoły

    Czesne, wpisowe i darowizny można wpłacać na konto szkoły:

    ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
    im. Jana Pawła II
    ul. K.K. Baczyńskiego 156
    91-170 Łódź

    PeKaO S.A. V O/Łódź
    14 1240 1545 1111 0000 1168 0327
     
    czesne z dopiskiem:
    czesne za ucznia (wpisać nazwisko i imię)
     
    wpisowe z dopiskiem:
    wpisowe za ucznia (wpisać nazwisko i imię)