Strefa rodzica

  • Konsultacje z nauczycielami

    • Agnieszka Rymarz - matematyka
      Konsultacje wtorek 7.10 sala 36
      Koło matematyczne dla klasy 8 środa 14,45 sala 36
    • Monika Brzezińska - j. polski
      konsultacje - środa 13.30 -14.15 s. 35
    • Joanna Pomykalska - j. polski
      Konsultacje z języka polskiego odbywają się w środy na 9 godzinie lekcyjnej (15.35-16.20)
      Dla klasy 5:
      Poniedziałki 13.50-14.35 - zajęcia dla uczniów z trudnościami w nauce, ćwiczenia redakcyjne, nadrabianie zaległości
      Dla klasy 7
      Środa: 14.45-15.30 - zajęcia przygotowujące do konkursów polonistycznych
      Dla klasy 8
      Poniedziałki 14.45-15.30 - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
      Środa: 14.45-15.30 przygotowanie do konkurów polonistycznych
      Dla wszystkich uczniów od 21.10:
      Poniedziałek 15.35 - 16.20 kółko teatralne
    • Małgorzata Dąbrowska - j.angielski
      konsultacje - poniedziałki i piątki od 7.10 do 7.55, w sali 26.
    • Joanna Dyniak - j.angielski
      Konsultacje z języka a angielskiego odbywać się będą we wtorki na 8 i 9 lekcji- sala 212
    • Piotr Koprowski
      język migowy - wtorek 14.30 - 15.15
    • Monika Bogusławska - matematyk
      matematyka kl. VI A - środa 7. godz. lek. - czytelnia
      koło matematyczne kl. VI A - środa 8. godz. lek. - czytelnia
      konsultacje dla uczniów kl. III A LOs i kl. I AB LOn - środa 9. godz. lek. - 207
      konsultacje dla uczniów kl. I D LOs - środa 10. godz. lek. - 207
    • Magdalena Formejster - historia
      konsultacje - wtorek godz. 16.10 w s. 211
      koło historyczne - czwartki 16.10 - ośrodek
    • Paulina Ogińska - pedagog szkolny
      zajęcia w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej - korekcyjno - kompensacyjne we wtorki między 12.30 a 14.30.
    • Anna Bartniak
      zajęcia wyrównawcze czwartek 15:35
      konsultacje poniedziałek 8:00 (po wcześniejszym uzgodnieniu/umówieniu przez dziennik)
    • Iwona Jóźwiak - biologia
      koło biologiczne - piątki 14.45-15.30
    • Andrzej Olczyk - fizyka
      poniedziałek: 14.45 - 16-20
      wtorek: 15.35 - 16.20
      środa: 15.35 - 16.20 s. 207.
    • Magdalena Kępa-Jakubiec - j.niemiecki
      konsultacje – piątek 7.10 – 7.55 s. 27
    • Agata Majchrzak - chemia
      konsultacje SP - piątek; godzina 7.10
      konsultacje LO- czwartek; godzina 7.10
      koło chemiczne - środa; godzina 7.10
      zajęcia z osobami z klasy 1a i 1b - poniedziałek; godzina 7.10

    • Joanna Marlicka - j.polski
      konsultacje z j. polskiego środy - 15.35 -16.20 i piątki od 7.10-7.55
    • Danuta Rokicka-Walczak - j.angielski
      poniedziałki na 8. godzinie i dla licealistów w czwartki na 8. i 9. godzinie.
    • Ludwik Sikorski - wychowanie fizyczne
      Czwartek: 13.50- 14.35 Koszykówka dla młodszych 14.40-15.25 Koszykówka dla klas starszych
    • Mariola Santy - geografia
      Koło z geografii wtorki 14:45 - 15:30 ( 8 godz. lek.)
      Konsultacje z geografii wtorki 15:35 - 16:20 ( 9 godz. lek.)
    • Aleksandra Dziubałtowska - wychowanie fizyczne
      Piątek: 13.15- 14.00 Gimnastyka korekcyjna
    • Michał Stepniewski - wychowanie fizyczne
      Wtorek: 13.50 - Piłka nożna - klasy 1-6 SP,
      Poniedzialek-15:35 do 16 20 piłka koszykowa dla klas od 8 sp do 3 LO
    • Antoni Krymarys - wychowanie ficzyne
      Środa: 14.40-16.00 Piłka nożna - klasy 7 i starsi
    • Michał Krymarys - wychowanie fizyczne
      Wtorek godz. 7.10 - 8.20 Siatkówka
    • Mirosława Stańczyk - j.francuski
      Zajęcia do egzaminu DELF A2 w srody, 14.45.15.30
      Konsultacje w czwartek o godz. 15.30.
    • Katarzyna Piatkowska
      koło wokalno- taneczne poniedziałek w godz. 14:30- 15:15
    • Beata Wojciechowska - matematyka
      koło - śr, 8 lekcja
      konsultacje - czw, 8 lekcja
    • Katarzyna Słowikowska
      koło teatralne - klasy 1-3, środa 14.45-15.30 (sala fitness)
      konsultacje - klasa 3 - przygotowanie do konkursów, zajęcia wyrównawcze - poniedziałek, 14.45-15.30 - s.19
    • Alicja Żmudzka - j.niemiecki
      kl. 3a LO- środa -8lek. godz.14.35
      kl.2a LO piątek - 7 i 8 lek. godz. 13.50
    • Agata Jedlińska
      Konsultacje wtorek 8.00 sala 2a
      Zajęcia dodatkowe Smart Games czwartek 14.30 - 15.30
    • Tomasz Rosiński - historia, WOD, EDB
      konsultacje EDB , WOS, przedsiębiorczość - poniedziałek 7.10-.7.55
  • Pliki do pobrania

    Numer Konta
    Szkoły

    Czesne, wpisowe i darowizny można wpłacać na konto szkoły:

    ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
    im. Jana Pawła II
    ul. K.K. Baczyńskiego 156
    91-170 Łódź

    PeKaO S.A. V O/Łódź
    14 1240 1545 1111 0000 1168 0327
     
    czesne z dopiskiem:
    czesne za ucznia (wpisać nazwisko i imię)
     
    wpisowe z dopiskiem:
    wpisowe za ucznia (wpisać nazwisko i imię)