Spotkania biblijne.

Kto może uczestniczyć w spotkaniach?
Rodzice uczniów naszych szkół, ew. ich najbliżsi krewni.
Nauczyciele i inni pracownicy naszych szkół.

Odpowiedzialni za Spotkania Biblijne:
Maria i Tomasz Klimczak, małżeństwo z 20-letnim stażem i trojgiem dzieci.
Zaangażowani chrześcijanie z wyboru i zamiłowania.
Rodzice naszego absolwenta.

Pierwsze spotkanie wprowadzające:
11 stycznia, g. 18.30-20.00 w budynku liceum w sali 213.
Ks. Marcin Czajkowski – wprowadzi w tematykę spotkań.

Kolejne spotkania:
15 lutego (czwartek) godz. 18.30-20.00 spotkanie podsumowujące lekturę Dziejów Apostolskich.
14 marca (czwartek) godz. 18.30-20.00 spotkanie podsumowujące lekturę Ewangelii św. Marka.
18 kwietnia (czwartek) godz. 18.30-20.00 spotkanie podsumowujące lekturę Ewangelii św. Jana
16 maja (czwartek) godz. 18.30-20.00 spotkanie podsumowujące lekturę Ks. Psalmów 1/2
13 czerwca (czwartek) godz. 18.30-20.00 spotkanie podsumowujące lekturę Ks. Psalmów 2/2

Najlepiej uczestniczyć we wszystkich spotkaniach, ale można tylko w niektórych.
Tak czy inaczej, przed przyjściem prosimy o wcześniejsze zgłoszenie mailem spotkaniabiblijne@katolik.szkola.pl

Podstawę stanowi osobista lektura Pisma Świętego.
Będziemy także korzystać z Zeszytów Korespondencyjnego Kursu Biblijnego z Ignatianum w Krakowie, które są pomocą i uzupełnieniem lektury osobistej.
Na spotkaniach będziemy przede wszystkim dzielić się doświadczeniem obcowania ze Słowem Bożym oraz wspólnie pochylać się nad wybranymi fragmentami i pytaniami z kwestionariuszy z materiałów dodatkowych.

Została założona grupa WhatsApp, do której będą mogły dołączyć osoby chętne, by dzielić się na bieżąco doświadczeniami.